Rosetta Stone

Eğitim
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 201 MB
  • Version 4.5
  • Dil Türkçe
  • Firma Rosetta Stone Ltd.
Yabancı dil öğrenmek artık mobil cihazlarınız sayesinde çocuk oyuncağı.

Yabancı dil öğrenmek artık mobil cihazlarınız sayesinde çocuk oyuncağı.

Rosetta Stone uygulaması denenmiş, test edilmiş ve kanıtlanmış en iyi dil öğrenme uygulamalarından bir tanesidir. Macworld tarafından en iyi mobil dil öğrenme uygulaması olan Rosetta Stone, milyonlarca insanın her gün kullandığı ödüllü bir programdır. Eski usul sıkıcı yabancı dil öğrenmelerine son vererek mobil cihazınızda daha kolay dil öğrenebilirsiniz. Yabancı bir dil öğrenmek istiyor ve bu konuya gönül vererek yola koyulmak istiyorsanız dilinizi kolay yollar ile de öğrenebilirsiniz.

Mobil cihazınızın sizlere sunmuş oldukları veli nimetlerden yararlanarak, Rosetta Stone uygulamasını mobil cihazınıza ücretsiz indirin ve kendinize bir katkı sağlamış olun. Mobil cihazlarımız neredeyse hayatımızdaki tüm konularda yanımızda olduğu gibi yabancı öğrenme konusunda da bizlere yardımcı olacak durumdadır. Sizlerde bu durumdan fayda sağlayıp her an her yerde rahatlıkla mobil uygulamalar sayesinde yabancı dil öğrenebilirsiniz. 

İlkini öğrendiğiniz şekilde size yeni bir dil öğrenmenin tadını çıkartın.  Size sadık bir şekilde yeni bir dil öğretmek için resim, metin, ses ve gerçek zamanlı senaryolardan yararlanan eğlenceli, etkileşimli derslerin keyfini çıkaracaksınız. Dil öğreniminde uzmanlar tarafından tasarlanan çekici ve kendinize ait derslerle İspanyol (Latin Amerika), İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca (İspanya) ve Çince (Mandarin) olmak üzere 24 dilden birini öğrenin.

Daha Fazla Göster
Rosetta Stone indir